Product information
| Krāsa | Melna krās. |
|---|---|
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Apaļš |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Chs |
| Modelis | NC10-14 |
| Garums | 31 mm |
| Platums | 2 mm |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Stieples diametrs | 10 - 14 mm |
| Barcode | 502009012 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CABLE CLAMPS NC10-14 BLACK 20PCS