Product information
| Krāsa | Balta krās. |
|---|---|
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Apaļš |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Chs |
| Modelis | NC5-7 |
| Garums | 20 mm |
| Platums | 1.2 mm |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Stieples diametrs | 5 - 7 mm |
| Papildus informācija | Materiāls: Politelēns. Vada forma: Apaļa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502009057 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CABLE CLAMPS NC5-7 WHITE 20PCS