Product information
| Dziļums | 80 cm |
|---|---|
| Platums | 100 cm |
| Augstums | 21.2 cm |
| Turētāju materiāls | Polivilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Bronzas krās., Caurspīdīga krās., Melna krās. |
| Produkta veids | Jumtiņš |
| Zīmols | Domoletti |
| Vispārējie izmēri | 100 x 21.2 cm |
| Materiāls | Plastmasa, Polikarbonāts |
| Atbalsta krāsu | Melns krās. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501725146 |
CANOPY DOMOLETTI, 80X100X21.2 CM
DOMOLETTI door canopy is the perfect choice for all homes. This elegant canopy will protect your doors from rain, snow, and sun. It is made from high-quality plastic and 5.2 mm thick clear cellular polycarbonate, which provides weather resistance. The canopy brackets are made from durable polyvinyl chloride (PVC). The clear black color of the canopy gives it a refined appearance and light shading, while the bronze color of the canopy brackets complements the design of the canopy. Create a neat entrance to your home with the DOMOLETTI door canopy and enjoy the combination of comfort and style!
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CANOPY POLYCARB. 5.2X800X1000 AL CAUR.