Product information
| Maksimālais celšanas svars | 2000 kg |
|---|---|
| Celšanas augstums | 3 m |
| Ķēdes diametrs | 6 mm |
| Produkta veids | Celšanas telferis |
| Zīmols | - |
| Svars | 12 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501718920 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CAT BLOCK HSZ-2T 3M