Product information
| Garums | 42 cm |
|---|---|
| Platums | 33 cm |
| Augstums | 20 cm |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Keter |
| Modelis | 16 |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ar rokturi | Jā |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502360975 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: KETER TOOLBOX 16 42X33X20CM