Product information
| Augstums | 117 cm |
|---|---|
| Platums | 48 cm |
| Kāpņu tips | Vienpusējās mājsaimniecības trepes |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 6.2 kg |
| Materiāls | Tērauds |
| Platformas augstums | 477 mm |
| Pakāpju skaits | 3 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Krāsa | Balta krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502224272 |
A steel ladder for household use that will be useful for both daily needs and during repairs. The 69 cm long ladder stands stable on four legs, which are equipped with insulation to avoid scratching the floor surface. The ladder features three particularly wide and stable steps, with the top one capable of being used as a platform to place necessary tools or other items. Conveniently and compactly foldable to save space.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LADDER. STEPS BL-C103 3 STEP WHITE