Product information
| Augstums | 140 cm |
|---|---|
| Platums | 48 cm |
| Kāpņu tips | Vienpusējās mājsaimniecības trepes |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 8.7 kg |
| Garums | 150 cm |
| Materiāls | Tērauds |
| Platformas augstums | 930 mm |
| Pakāpju skaits | 4 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Krāsa | Balta krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502224273 |
Ladders HAUSHALT, 140 cm
Steel household ladders with a high support handle that provides comfortable and safe working conditions. Maximum allowed weight is 150 kg, distance between steps is 250 mm. Steps have a PP non-slip coating. The ladder is conveniently stored in a folded position. Steps – 4, height – 1408 mm, distance from the top platform to the handle – 477 mm, depth – 830 mm, width – 470 mm.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LADDERS BL-C104 4 STEPS WHITE