LAMINATED MAMMUT CLASS 33 12MM AC5 D4752
€14,28
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 184.5 cm |
|---|---|
| Platums | 188 mm |
| Biezums | 12 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Produkta veids | Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes |
| Zīmols | Kronotex |
| Kolekcija | Mammut |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.387 |
| Savienojuma sistēma | Twin Clic |
| Seguma raksts | Dēļu imitācija, 1 josla |
| Krāsas nosaukums | Dabīgas koksnes krās., Ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Izturīgs pret mitrumu | Jā |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots sabiedriskajām un komerciālajām telpām | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Paaugstināta izturība pret mitrumu: ideāli piemērots virtuvēm, gaiteņiem, ieejas durvīm. |
| Produkta svars ar iepakojumu | 14170 g |
| Barcode | 502299004 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LAMINATED MAMMUT CLASS 33 12MM AC5 D4752