Product information
| Dzinēja tips | Četrtaktu benzīna |
|---|---|
| Dzinēja cilindra tilpums | 125 cm³ |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Individuāls |
| Zāles savākšana | Nē |
| Degvielas tvertnes tilpums | 1 l |
| Produkta veids | Benzīna zāles pļāvēji |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | M510I-1-BS450E |
| Zāles pļāvēja tips | Stumjams |
| Jauda | 1700 W |
| Dzinēja ražotājs | Briggs & Stratton |
| Dzinēja modelis | BS450E |
| Darba platums | 50 cm |
| Pļaušanas augstums (Min) | 25 mm |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 75 mm |
| Pļaušanas asmens materiāls | Metāla |
| Zāles izmešana aizmugurē | Nē |
| Zāles mulcēšana | Jā |
| Zāles izmešana sānos | Jā |
| Priekšējo riteņu diametrs | 17.6 cm |
| Aizmugurējo riteņu diametrs | 17.6 cm |
| Svars | 26 kg |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās., Sudraba krās. |
| Ar salokāmu rokturi | Jā |
| Trokšņa līmenis | 97 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Uzmanību! | Pārbaudiet eļļas līmeni katru reizi, kad darbināt mašīnu, un, ja nepieciešams, papildiniet to ar SAE30 motoreļļu. Pļaujmašīna tiek piegādāta bez benzīna un eļļas. Pirms motora iedarbināšanas pārliecinieties, ka aizdedzes svecē un agregātā ir pietiekami daudz eļļas un benzīna. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502562057 |

Petrol lawn mower GRUNDER M510I-1-BS450E, 50 CM
- Lawn mower with 146 cm³ four-stroke Briggs & Stratton petrol engine, providing durability and longevity.
- Ideally suited for medium-sized and large lawns.
- Mowing height is adjustable from 25 to 75 mm. Mowing width is 50 cm.
- A useful feature of this efficient lawn mower is mulching, i.e., the mowed grass is shredded and discharged through an opening, thus naturally fertilizing the soil.
- The device has a foldable handle, which facilitates transport and storage during the winter season.
- This lawn mower has a 36-month warranty.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LAWN MOWER BENZ M510I-1-BS450E50