Product information
| Spriegums | 415 V |
|---|---|
| Frekvence | 50 Hz |
| Produkta veids | Strāvas noplūdes automāti |
| Zīmols | ETI |
| Modelis | EFI-P4 10kA |
| Poli | 4P |
| Strāvas stiprums | 40 A |
| Noplūdes strāva | 30 mA |
| Aizsardzības no noplūdes tips | Līdzstrāva(AC) |
| Uzstādīšana | Uz DIN sliedes |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Īpašības | RCCB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Aizsardzība: IP20 |
| Izcelsmes valsts | Slovēnija |
| Barcode | 502234223 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LEAKAGE RELAY 4P 40A 30MA EFI-P4