Product information
| Garums | 20 cm |
|---|---|
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Bessey |
| Platums | 5 cm |
| Svars | 0.31 kg |
| Materiāls | Tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Ir divi aizsargvāciņi |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502029837 |
Product description in English:

- F clamping force: 1500 N
- Rail X: 15 x 5 mm
- Clamping force up to 1500 N
- Cross clamp
- Small and easy to use
- Lightweight
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LĪMSPĪLES LMU20/5