Product information
| Garums | 5 m |
|---|---|
| Lentas materiāls | Neilons |
| Precizitātes klase | 2 |
| Klasificēts | Centimetri, Metri, Milimetri |
| Ar fiksatoriem | Jā |
| Produkta veids | Ruletes |
| Zīmols | Haushalt |
| Lentas platums | 19 mm |
| Mērogs | 1 mm |
| Ar rokturi | Nē |
| Magnētiskais gals | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502059816 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MEASURING TAPE 5X19MM GW-572E