Product information
| Naglu tips | Celtniecības |
|---|---|
| Garums | 75 mm |
| Diametrs | 2.8 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1300 |
| Zīmols | Essve |
| Produkta veids | Naglas |
| TOP prece | Koka skrūve celtniecības Essve, 50 mm x 1.6 mm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Barcode | 501581787 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: NAILS PNEIM. 21 2.8/75MM ESSVE 1300GB