Product information
| Savietojamie ražotāji | Kärcher |
|---|---|
| Garums | 44.7 cm |
| Platums | 5.7 cm |
| Produkta veids | Uzgaļi |
| Zīmols | Kärcher |
| Modelis | MP 145 Multi power jet 2.643-239.0 |
| Saderīgi augstspiediena mazgāšanas iekārtu modeļi | K 3, K 3 Full Control, K 3 Full Control Home, K 4, K 4 Compact, K 4 Compact Home, K 4 Full Control, K 4 Full Control Home, K 4 Premium Full Control, K 4 Premium Full Control Home, K 5, K 5 Compact, K 5 Compact Home, K 5 Full Control, K 5 Full Control Home |
| Augstums | 5.7 cm |
| Papildus informācija | 5 dažādi režīmi. Komfortabls rokturis. Mainīgs spiediens. Svars 0.5kg |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501896413 |
NOZZLE KÄRCHER MP 145 MULTI POWER JET 2.643-239.0
Multi power jet offers 5 spray types in one nozzle: Cleaning agent spray, HP fan spray, rotary nozzle, pencil spray, and wide low-pressure fan spray. The appropriate spray can be easily selected by turning. This means there is no longer a need for time-consuming nozzle replacement. The multi power jet is suitable for all Kärcher K 3 to K 5 pressure washers. A versatile device suitable for use at home, in the garden, and in the car.
- 5 spraying types
- 5 in 1: five different spraying types in one nozzle.
- No need to change the nozzle.
- Comfortable to hold
- Better usability.
- Continuous adjustment
- Pressure can be adapted to the cleaning task.
COMPATIBLE DEVICES
- K 3 Full Control
- K 3 Full Control Car and Home
- K 3 Full Control Home & Pipe
- K 3 Premium Full Control
- K 3 Premium Full Control Automotive and Household Accessories
- K 3 Premium Full Control Home
- K 4 Compact
- K 4 Compact Home
- K 4 Full Control
- K 4 Full Control Car
- K 4 Full Control Car and Home
- K 4 Full Control Car and Ladder *EU
- K 4 Full Control Home
- K 4 Full Control Home & Pipe
- K 4 Premium Full Control
- K 4 Premium Full Control Automotive and Housing
- K 4 Premium Full Control Home
- K 4 Silent
- K 4 Silent Home
- K 5 Compact
- K 5 Compact Home
- K 5 Full Control
- K 5 Full Control Car and Home
- K 5 Full Control Home
- K 3 Full Control Car
- K 3 Full Control Home
APPLICATION AREAS
- Vehicle cleaning
- Motorcycle and bicycle cleaning
- Area cleaning around the house and garden
- Wall/garden wall cleaning
- Garden furniture cleaning
- Fence cleaning
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: NOZZLE MP 145 MULTI POWER JET