Product information
| Garums | 2700 mm |
|---|---|
| Platums | 30 mm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Koks |
| Produkta veids | Apdares leņķis |
| Zīmols | - |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Biezums | 30 mm |
| Līstes tips | Ārējais stūris |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Barcode | 501978853 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: OUTSIDE CORNER 30X30 PINE WHITE 2.7M