Product information
| Garums | 103 mm |
|---|---|
| Darba daļu materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Stādīšanas instruments |
| Zīmols | Fiskars |
| Platums | 117 mm |
| Augstums | 243 mm |
| Svars | 0.25 kg |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502237050 |
- Ideal for planting flower bulbs and small seedlings.
- A depth gauge is built into the sides of the device.
- Designed for planting bulbs up to 65 mm wide.
- Planting depth of 125 mm.
- Made from durable, weather-resistant FiberComp material.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PLANTING TOOL 1057079