Product information
| Maisījuma tips | Blīvēšanas |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Apdares darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | +10 - +25 °C |
| Produkta veids | Tepe |
| Zīmols | Knauf |
| Modelis | Leicht |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 5 kg : 3,8 l |
| Patēriņš | 250 g/m² |
| Lietošanas laiks | 40 min |
| Izmantošana | Ģipškartona šuvju špakteļtepa apmešanai ar šuvju stiprinājuma lentu |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Papildus informācija | Izcelsmes valsts - Latvija |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Barcode | 500515574 |
Gypsum-based joint filler for drywall sheets, made from gypsum with mineral fillers and polymer additives. Suitable for manual application.
- Surface preparation level: Q1–Q2
- Ready-to-use putty: approximately 40 minutes
- Consumption: for joint filling - approximately 0.25 kg/m² (depending on the type of board edge)
- Shelf life: 6 months from the date of manufacture
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
More from Knauf
Write a review
Write a review for: PUTTY GYPSUM BOARD.KNAUF FUGENFULLER 25KG