REMOTE CONTROL SOCKETS 2X1507150 IP20 WHITE
€14,23
Pieejams uzreiz
Product information
| Uzstādīšana | Kontaktligzdā |
|---|---|
| Krāsas nosaukums | Balts krās. |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ligzdu skaits | 2 |
| Produkta veids | Ligzdas |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Sērija | - |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Aizsargsegums | Nē |
| Ar tālvadības pulti | Jā |
| Rāmis | Nē |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Spriegums | 230 V |
| Garums | 150 mm |
| Platums | 60 mm |
| Jauda | 1 - 1000 W |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Papildus informācija | Aizsardzības pakāpe (IP): IP20 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502522195 |
- 2 socket adapter with wireless receiver for indoor use, IP 20.
- Switching power 1000 W.
- Operating distance up to 25 meters.
- Includes a 12 V battery (A23 type) for remote control.
- Sockets with child safety protection.
- Switch position indicator on the receiver.
- With a 4-channel manual transmitter.
- Confirmed DIP switch coding.
- Usable in many DIY projects with 433 MHz radio system (e.g., Raspberry Pi).
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: REMOTE CONTROL SOCKETS 2X1507150 IP20 WHITE