SADZ.PAGARINĀTĀJK. ECOLOR 4V. 2USB 1.4M
€10,57
Pieejams uzreiz
Product information
| Ligzdu skaits | 2USB, 4 ligzdas |
|---|---|
| Vada garums | 1.4 m |
| Spriegums | 230 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Sērija | ECOLOR |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Melna krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Aizsardzības pakāpe (IP): IP20. Maks. izejas strāva USB: 2,1 A |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502213266 |
Elegants, gluds, ponad laika, augstas kvalitātes dizains. Pulēta virsma. Zemējuma rozetes 45° leņķī, ideāli piemērotas leņķa kontaktdakšām. Izgaismots 2 polu ieslēgšanas/izslēgšanas drošības slēdzis. Bērniem drošas rozetes. 2 USB uzlādes porti. Kopējā uzlādes strāva maks. 2100 mA ātrai uzlādei.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SADZ.PAGARINĀTĀJK. ECOLOR 4V. 2USB 1.4M