SCAFFOLDING ELEVATION SPEEDY 4 (NO. 4)
€269,82
Pieejams uzreiz
Product information
| Augstums | 1 cm |
|---|---|
| Ekspluatācijas augstums | 710 cm |
| Platformas garums | 160 cm |
| Platformas platums | 60 cm |
| Platformas montāžas augstums | 510 cm |
| Produkta veids | Sastatņu pagarinājumi |
| Zīmols | Speedy |
| Modelis | Speedy 4 Nr. 4 |
| Svars | 26.1 kg |
| Garums | 175 cm |
| Platums | 88 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Ar riteņiem | Nē |
| Maksimālā slodze | 192 kg |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst tikai Nr. 4 kāpņu sekcija. Šo sastatņu kāpņu komplektu drīkst izmantot tikai kopā ar “Nr. 1" (000051399603) un "Nr. 2" (000051399604) un "Nr. 3" (000051399605). Nav atļauts izmantot Nr. 4 bez Nr. 1, Nr. 2 un Nr. 3, jo Nr. 1, Nr. 2 un Nr. 3 tiek izmantots kā pamats. |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Barcode | 502411042 |
The set includes only the No. 4 ladder section. This scaffolding ladder set may only be used in conjunction with "No. 1" (000040209001) and "No. 2" (000040209002) and "No. 3" (000040209003). It is not permitted to use No. 4 without No. 1, No. 2, and No. 3, as No. 1, No. 2, and No. 3 are used as a base.
Scaffolding Tubesca-Comabi Speedy 4 No. 1 (000040209001)
Scaffolding Tubesca-Comabi Speedy 4 No. 2 (000040209002)
Scaffolding Tubesca-Comabi Speedy 4 No. 3 (000040209003)
Scaffolding Tubesca-Comabi Speedy 4 No. 3 (000040209003)

Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCAFFOLDING ELEVATION SPEEDY 4 (NO. 4)