Product information
| Augstums | 343 cm |
|---|---|
| Ekspluatācijas augstums | 443 cm |
| Platformas garums | 144.8 cm |
| Platformas platums | 50 cm |
| Platformas montāžas augstums | 243 cm |
| Produkta veids | Sastatnes |
| Zīmols | Tubesca |
| Modelis | FIRST 5 |
| Svars | 24.5 kg |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Ar riteņiem | Jā |
| Riteņu diametrs | 100 mm |
| Maksimālā slodze | 150 kg |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Barcode | 502554361 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCAFFOLDING TUBESCA 02400905 2.4 M