SCREW REG. MET. 4.2X75/50 10GABO2
Product code: 502008116
€0,28
Pieejams uzreiz
Product information
| Skrūves tips | Skrūves metālam |
|---|---|
| Garums | 75 mm |
| Galvas tips | Padziļinājumā |
| Pārklājums | Fosfatēts |
| Diametrs | 4.2 mm |
| Produkta veids | Koka skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | PH2 |
| Modelis | - |
| Vītnes garums | 50 mm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Galvas formas tips | Krustenisks |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Papildus informācija | 4,2 x 75/50 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502008116 |







Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW REG. MET. 4.2X75/50 10GABO2