SCREW.SELF 4.8X19 MET+EPDM RAL8004 15GB BL
€0,47
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 19 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Pārklājums | Cinkots, Krāsots |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 15 |
| Papildus informācija | Brūns - RAL8004. |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502035894 |










Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW.SELF 4.8X19 MET+EPDM RAL8004 15GB BL