SCREW SELF-TAP 4.8X60 WOOD+EPDM ZN 10PC BL
€0,56
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 60 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Koks |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502035903 |









Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW SELF-TAP 4.8X60 WOOD+EPDM ZN 10PC BL