SCREW SELF-TAP 5.5/6.3X70 MET+EMPD 8PCS BL
€0,72
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | "Sandvič", Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 70 mm |
| Diametrs | 6.3 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 8 |
| Papildus informācija | Garums: 70 mm. Diametrs: 6.3 mm. Pārklājums: cinkots |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502035917 |









Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW SELF-TAP 5.5/6.3X70 MET+EMPD 8PCS BL