SCREW.SELF-TAP.6.3X70 MET DIN7504K ZN10GB BL
Product code: 502040550
€1,35
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 70 mm |
| Diametrs | 6.3 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Koks, Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502040550 |








Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW.SELF-TAP.6.3X70 MET DIN7504K ZN10GB BL