SCREW.SELF-TAP.6.3X80 MET DIN7504K ZN10GB BL
Product code: 502040551
€1,48
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 80 mm |
| Diametrs | 6.3 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Koks, Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Papildus informācija | Tips: Ar uzgriezni. Pārklājums: Cinkots. Iespējamais materiāls: Koks, Metāls. Garums: 80 mm. Diametrs: 6.3 mm |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502040551 |








Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW.SELF-TAP.6.3X80 MET DIN7504K ZN10GB BL