SCREW.SELF5.5X38 DIN7504K 12MM ZN 15GB BL
Product code: 502035942
€0,61
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 38 mm |
| Diametrs | 5.5 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 15 |
| Papildus informācija | Produkta veids: pašurbjošas. Pārklājums: cinkots. Pašskrūvējošais tips: ar uzgriezni. Standarta: DIN 7504K |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502035942 |








Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW.SELF5.5X38 DIN7504K 12MM ZN 15GB BL