Product information
| Zīmols | Makita |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-4000, 4000 |
| Skrūvju garums | 25 - 55 mm |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Akumulatora jostas skrūvgiezis |
| Svars | 2.1 kg |
| Garums | 424 mm |
| Platums | 80 mm |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Nē |
| Trokšņa līmenis | 78 dB |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Paredzēts 25-55 mm koka skrūvēm. Skrūvēšanas vadotne virza lentu. Izturīgs alumīnija uzgalis. Uzgalis ar vadīklu ļauj skrūvēt koka skrūves taisnā leņķī. Kluss sajūgs un konstrukcija. Konstrukcija ir putekļu droša |
| Izcelsmes valsts | Japāna |
| Barcode | 501084806 |
- Tip with a stability fixing that allows you to drive wood screws at a right angle.
- For screws 25–55 mm.
- Torque guide, drives the belt and does not rotate with it.
- Quiet operation clutch, more durable construction.
- Built-in protection system in the tool and batteries ensures that the tool automatically turns off when the charge level reaches minimum. This protects the battery and extends its lifespan.
- Convenient switch.
- Dustproof construction.
- Improved and durable battery screwdriver. Even more durable aluminum tip.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREWDRIVER REGISIM DFR550ZX1 18V