SELF-TAPPING SCREW 4.2X41/31 FOR WOOD ZN 15PCS BL
€0,28
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | GK sistēmas |
|---|---|
| Garums | 41 mm |
| Diametrs | 4.2 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Koks, Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums bez vītnes | 31 mm |
| Standarts | DIN 14566 |
| Vienību skaits iepakojumā | 15 |
| Papildus informācija | 4,2 x 41/31 mm |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 502035915 |








Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SELF-TAPPING SCREW 4.2X41/31 FOR WOOD ZN 15PCS BL