SELF-TAPPING SCREW 4.8X100/60 FOR WOOD ZN(50)
€5,38
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 100 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Koks |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 502008787 |









Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SELF-TAPPING SCREW 4.8X100/60 FOR WOOD ZN(50)