SELF-TAPPING SCREW 4.8X32 DIN7504K ZN 15PCS BL
Product code: 502035960
€0,29
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | Vienkāršie |
|---|---|
| Garums | 32 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 15 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 502035960 |








Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SELF-TAPPING SCREW 4.8X32 DIN7504K ZN 15PCS BL