SELF-TAPPING SCREW 5.5/6.3X90 MET+EMPD 6PCS BL
€0,84
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | "Sandvič", Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 90 mm |
| Diametrs | 6.3 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 6 |
| Papildus informācija | Garums: 90 mm. Diametrs: 6.3 mm. Pārklājums: cinkots |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502035984 |









Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SELF-TAPPING SCREW 5.5/6.3X90 MET+EMPD 6PCS BL