SELF-TAPPING SCREW 5.5/6.3X90 MET+EPDM (80)
Product code: 502008765
€11,08
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | "Sandvič" |
|---|---|
| Garums | 90 mm |
| Diametrs | 6.3 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 80 |
| Papildus informācija | 5,5/6,3 x 90 mm |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 502008765 |









Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SELF-TAPPING SCREW 5.5/6.3X90 MET+EPDM (80)