SELF-TAPPING SCREW 5.5X100/65 TORX ZN (50)
Product code: 502008721
€4,11
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | Pusapaļa galva |
|---|---|
| Garums | 100 mm |
| Diametrs | 5.5 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Koks |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums bez vītnes | 65 mm |
| Standarts | DIN 7504N |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Papildus informācija | 5,5 x 100/65 mm |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 502008721 |








Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SELF-TAPPING SCREW 5.5X100/65 TORX ZN (50)