Product information
| Jauda | 400 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 2980 |
| Slīpēšanas akmens diametrs | 150 mm |
| Slīpēšanas akmens biezums | 20 mm |
| Caurumu diametrs | 12.7 mm |
| Produkta veids | Asinātāji |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 1355AA |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Soma komplektā | Nē |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | 0 € uz pakomātu |
| Barcode | 502311188 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SHARPENER SKIL 1355AA 400W