Product information
| Savietojamie ražotāji | Kärcher |
|---|---|
| Garums | 38.9 cm |
| Platums | 27.5 cm |
| Produkta veids | Augstspiediena mazgātāja sprausla |
| Zīmols | Kärcher |
| Modelis | WB 7 Plus 3-in-1 |
| Saderīgi augstspiediena mazgāšanas iekārtu modeļi | K 3, K 4, K 5, K 7, K2 |
| Materiāls | Plastmasa |
| Augstums | 23.5 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502545390 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SLOT NOZZLE WB 7 PLUS 2.644-374.0