SMALL ITEMS SUITCASE KETER STACK N ROLL
€15,63
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 51.5 cm |
|---|---|
| Platums | 34.5 cm |
| Augstums | 11.5 cm |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Keter |
| Modelis | STACK N ROLL |
| Svars | 2 kg |
| Materiāls | Plastmasa |
| Kolonnu skaits | 10 |
| Ar rokturi | Jā |
| Ūdensnoturīgs | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Izraela |
| 0 € uz pakomātu | Instrumentu paliktnis Makita MakPac Dolly, 51.5 cm x 36 cm x 15 cm, zila krās. |
| Parastā cena | Instrumentu kaste Keter 238274, 57.5 cm x 63.5 cm x 32.7 cm, melna krās./sarkana krās. |
| Barcode | 502381415 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SMALL ITEMS SUITCASE KETER STACK N ROLL