SNIEGA TĪRĪTĀJS QT3100C 18V 30CM BEZ AK.
€46,60
Pieejams uzreiz
Product information
| Darba platums | 30 cm |
|---|---|
| Ekspluatācijas augstums | 5 - 15 cm |
| Pūtēja tips | Viena pakāpiena |
| Produkta veids | Akumulatora sniega pūtēji |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | QT3100C, 18 V |
| Svars | 4.5 kg |
| Krāsa | Melna krās., Pelēka krās. |
| Spriegums | 18 V |
| Trokšņa līmenis | 90 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā bez akumulatora. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502562027 |

SNIEGA FRĒZE GRUNDER QT3100C, 18 V, 30 CM
- GRUNDER QT3100C bezvadu sniega arkls viegli noņem līdz 15 cm svaiga sniega no celiņiem, terasēm, ietvēm un piebraucamajiem ceļiem.
- Sniega tīrīšana ar praktisko un uzticamo GRUNDER akumulatora sniega arklu ir bezgala ērtāka un mazāk laikietilpīga nekā sniega tīrīšana ar lāpstu.
- Stumjamā arkla vārpsta satver priekšā esošo sniegu un izmet to uz sāniem.
- Ar sviru var regulēt vārpstu un mainīt sniega virzienu.
- Divi ergonomiski rokturi palīdz uzturēt ērtu stāju un mazina nogurumu darba laikā.
- Kompakts, ar salokāmu rokturi, tas aizņem maz vietas glabāšanai.
- Šis sniega arkls ir videi draudzīgs - tas darbojas klusi un neizdala piesārņojošas vielas vidē.
- Piemērots tas pats 18 V akumulators (nav iekļauts komplektācijā), kas paredzēts citiem GRUNDER akumulatora izstrādājumiem.
- Ierīcei ir 36 mēnešu garantija. Garantija juridiskām personām - 12 mēneši.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SNIEGA TĪRĪTĀJS QT3100C 18V 30CM BEZ AK.