SOMA INSTRUMENTIEM UN SĪKIEM PIED. VG055
€1,60
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 18 cm |
|---|---|
| Platums | 3 cm |
| Materiāls | Tekstilmateriāls |
| Krāsa | Sarkana krās., Zila krās. |
| Produkta veids | Instrumentu soma |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 25 cm |
| Stiprināms pie jostas | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502275420 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SOMA INSTRUMENTIEM UN SĪKIEM PIED. VG055