Product information
| Garums | 117 cm |
|---|---|
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Smails |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Fiskars |
| Kolekcija | Solid |
| Darbības zonas garums | 28 cm |
| Darbības zonas platums | 18 cm |
| Svars | 1.82 kg |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Kāta materiāls | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Kopējais garums: 1170 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502509666 |
Fiskars Solid™ series universal tools are durable, functional and reliable. Extensive digging work requires a proper spade. A sharp spade is a suitable tool for soil work, hole digging, edging and planting. If soil needs to be processed, this tool will not disappoint. Length: 117cm. Weight: 1620g.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SPADE SHARP SOLID 1066716