Product information
| Spriegums | 690 V |
|---|---|
| Strāvas stiprums | 150 A |
| Zīmols | ETI |
| Modelis | EDBS-50B |
| Savienošanas vadu diametrs | 50 mm² |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsa | Balta krās. |
| Uzstādīšana | Uz DIN sliedes |
| Papildus informācija | Savienošanas vadu diametrs: 50 mm2. Spriegums: 690 V. Pašreizējais: 150 A |
| Izcelsmes valsts | Slovēnija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502224436 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SPAILES EDBS-50B 50MM2