Product information
| Garums | 120 cm |
|---|---|
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 0.4 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | SPC sienas panelis |
| Zīmols | Vilo |
| Kolekcija | Concrete Light |
| Materiāls | Plastmasa |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.88 |
| Sedzamā platība | 2.88 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Barcode | 502592867 |
SPC wall panels are water-resistant, so they can be used in kitchen or bathroom renovations. Since the panels are also resistant to impact and scratches, they can be used in heavily used areas, such as an entrance hall. They are also suitable for living rooms and bedrooms.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SPC WALL PANEL 0.6X1.2M CONC. 2.88M2