Product information
| Cirvja pielietojums | Sadalīšanas |
|---|---|
| Garums | 74.5 cm |
| Svars | 1.84 kg |
| Darba daļu materiāls | Rūdīta tērauds |
| Produkta veids | Cirvji |
| Zīmols | Fiskars |
| Modelis | X28-M |
| Cirvja galvas svars | 1.29 kg |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Asmeņi izgatavoti no kalta tērauda |
| Izcelsmes valsts | Somija |
| Barcode | 502583012 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SPLITTING AXE LX28 1069107 FISKARS