Product information
| Paplāksnes tips | Kvadrāta |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Standarts | DIN 436 |
| Produkta veids | Paplāksnes |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | - |
| Iekšējais diametrs | 13.5 mm |
| Ārējais diametrs | 40 mm |
| Biezums | 4 mm |
| Ar gumijas blīvi | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Kaste satura iepakošanai | 10 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502206563 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SQUARE WASHER DIN436 D1240X3ZN(100)