Product information
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Izmantošanas mērķis | Atsperu veida piekarēm |
| Garums | 375 mm |
| Platums | 8 mm |
| Zīmols | Knauf |
| Diametrs | 4 mm |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Barcode | 501753757 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
More from Knauf
Write a review
Write a review for: STIEPLE AR CILPU KNAUF 375CM [EN]