Product information
| Garums | 80 mm |
|---|---|
| Platums | 80 mm |
| Produkta veids | Balsts |
| Zīmols | Domax |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Augstums | 80 mm |
| Papildus informācija | Augstums: 80mm. Garums: 80mm. Platums: 80mm |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502108853 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SUPPORT COLUMNS REG 80X80 H80 D20