Product information
| Tapu tips | Abpusējās |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 120 mm |
| Diametrs | 8 mm |
| Produkta veids | Kniedes |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | M8 x 120 mm |
| Ar slēdzi | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Barcode | 502071022 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TAP SCREW M8X120 ZN 4PCS