TIGHTENER WITH CLAMPS 13.7X17.6X9.4 100PC
€3,03
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Garums | 17.6 mm |
| Platums | 13.7 mm |
| Produkta veids | Turētāji |
| Zīmols | Elematic |
| Krāsa | Melna krās. |
| Augstums | 9.4 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 501716739 |
High quality PA 6.6 plastic cable fastener. Used for securing cable bundles with a screw.
- Color: black
- Quantity: 100 pcs.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TIGHTENER WITH CLAMPS 13.7X17.6X9.4 100PC