Product information
| Maisījuma tips | Blīvēšanas |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Flīžu spraugu šuvošanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 2.5 kg |
| Darba temperatūra | +10 - +25 °C |
| Produkta veids | Flīžu šuvotājs |
| Zīmols | Ceresit |
| Modelis | CE89 |
| Krāsas nosaukums | Solid Slate/Pelēks |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Maisījuma un ūdens attiecība | skat. uz iepakojuma |
| Patēriņš | 0.5 kg |
| Spraugas platums līdz | 15 mm |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Papildus informācija | Divkomponentu, ķīmiski izturīgs epoksīdsveķu savienojums flīžu un mozaīku līmēšanai un apmešanai. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502180920 |
Two-component, chemically resistant epoxy paste for bonding and grouting tiles and mosaic tiles.
PROPERTIES
- high resistance to UV radiation and weather conditions
- stable and uniform color tones for all types of tiles
- extremely easy to apply and clean compared to cement grout
- no grout pigmentation on ceramic surfaces
- excellent chemical resistance
- high mechanical strength
- water resistant
- crack formation resistant without shrinkage
- tiles do not slip vertically when bonding
- can be used as a grout
- joint width 1 to 15 mm
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TILE JOINT FILLER CE89/817 2.5KG GRAY